معرفی شرکت

  صنایع روح رنگ بابل درسال1388 در شهرک صنعتی منصور کنده بابل فعالیت خود را در زمینه تولید انواع رنگ آغازنموده و با توجه به نیاز صنایع کشوربا بکار گیری پرسنل مجرب ومتخصص درزمینه طراحی وساخت انواع رنگهای حفاظتی، ضدخوردگی،صنعتی ،تخصصی وتزئینی مبادرت به تامین نیازواحدهای تولیدی ومشتریان نموده است.

اولین چیزی که باید در مورد ما بدانید

صنایع روح رنگ بابل در راستای تداوم این حرکت توانسته است با بهره گیری از آخرین یافته های علمی وامکانات آزمایشگاهی مجهز حضور خود را تثبیت نموده وبا استفاده از فرمولاسیون مطابق نیاز مشتری در زمره تولیدکنندگان این بخش صنعت قرار گیرد.

ما بهترین خدمات رنگ را ارائه می دهیم. 11+ سال تجربه در صنایع رنگ.

15
+
نوع رنگ
10
+
تاییدیه جهانی

صنایع روح رنگ بابل باتوانمندیهای بالاوگردآوری امکانات فنی مناسب امکان طراحی،ساخت وتولیدانواع رنگهای تخصصی مطابق بانیازواحدهای صنعتی رافراهم نموده وآمادگی خودرادرجهت مشاوره وخدمات به مشتریان اعلام می نماید.

  این شرکت ضمن اخذ گواهینامه های لازم ازجمله : پروانه بهره برداری، تائیدیه از شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی و اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفی ISO 9001:2008 از موسسه Tuv noord آلمان و تائیدیه رنگ زنگ ازICS  کانادا یکی از معتبرترین مرجع جهانی گواهی دهنده محصولات،تاییدیه از اداره استاندارد و تاییدیه از موسسه رنگ امیر کبیر (مترا) قادر به تهیه رنگهای مختلف برای مصرف کنندگان می باشد.

مهندس محمد روحی کلاگر

مدیر عامل شرکت روح رنگ
596
+
کل پروژه ها
20
+
اعضای تیم
1320
+
مشتراین راضی
20
+
گواهینامه
نظرات

آنچه مشتریان درباره شرکت ما می گویند

احتراما این شرکت رنگ های اپوکسی و الکیدی و رنگ زنگ روح رنگ را اجرا کرده و مورد تایید این شرکت قرار گرفته است

فارس صنعت ساحل خزر

مدیر شرکت

در مورد مصرف رنگهای اپوکسی رویه و MIO و آستری زینک نوع اپوکسی جزئی و رنگ زنگ در شرکت ماشین گستر جویبار مورد تایید این شرکت می باشد

ماشین گستر جویبار

مدیریت

احتراما با توجه به مصرف رنگ های اپوکسی و زینک ریچ تولیدی آن شرکت در رنگ آمیزی سوله های موجود پروژه انبارها و نتایج بدست آمده از جنابعالی بابت کیفیت رنگ تشکر و سپاسگذاری می گردد

ناصر سنگینی

مدیر عامل کود آلی مازندران

X